Вагінальне УЗД
Вагінальне ультразвукове дослідження є процедурою, під час якої в організм жінки вводиться датчик через піхву. Цей метод значно ефективніший та інформативніший, ніж процедура з наповненням сечового міхура і з подальшим обстеженням органів через передню черевну стінку. Датчик дозволяє значно наблизитися до органів малого тазу та скласти достовірну інформацію про стан здоров'я жінки.
Протипоказань до проходження немає. Єдине, що вам необхідно знати, так це те, що вагінальну узі слід робити жінкам, які розпочали статеве життя. Дівчинам проводять огляд за допомогою датчика, який вводиться через пряму кишку. Але це лише в тому випадку, якщо обстеження через живіт не дає необхідних результатів.
Трансвагінальне УЗД
Трансвагінальне УЗД дозволяє вимірювати розміри дітородних органів та визначити їх структуру, форму та розташування. Призначення про проходження процедури приймає лікар, але її можна пройти для профілактики. Наступні симптоми є сигналом до проходження обстеження:
- біль у нижній частині живота;
- збільшені розміри яєчників, матки, виявлені під час медогляду;
- контроль маткової та позаматкової вагітності;
- кровотечі під час та після менструації.
Період виконання діагностики залежить від менструального циклу. Час залежить від специфіки захворювання. При міомі матки його виконують у першій фазі, а при ендометріозі у другій. У період вагітності процедура проводиться з 11 до 14 тижня.
Для проведення діагностики вам потрібно лягти на кушетку. Лікар одягає на датчик презерватив, наносить гель, а потім обережно вводить його у піхву. Процедура безболісна, але іноді якщо запалення досить гострі, можливо відчуття дискомфорту. Обстеження триває трохи більше 20 хвилин і супроводжується невеликим безболісним натисканням. Протипоказань немає, ускладнення не спостерігаються, за винятком тих випадків, коли діагностика проведена неправильно.
Як підготуватися до діагностики у медичному центрі?
Внутрішньогінальний УЗД проводиться без підготовки, якщо необхідно провести обстеження яєчників та матки. Коли робиться трансвагінальна узі при вагітності, то жінці потрібно за годину до дослідження випити півлітра рідини. Тільки за умови заповненого сечового міхура проводиться обстеження. Також необхідно припинити вживання кондитерських, кисломолочних виробів, хліба за кілька днів, оскільки вони сприяють появі газів. При підвищеному метеоризмі слід прийняти спеціальні препарати. У проведенні клізми немає потреби.
Дотримуючись запобіжних заходів, ви уникнете неприємних ситуацій. Якщо у вас є алергія на латекс, попередьте про це наперед. Не рухайтеся, коли лікар вас про це попросив. Таким чином обстеження пройде швидко та ефективно.
Фахівці IPF пропонують вам пройти трансвагінальне УЗД у Києві на сучасному обладнанні. Результати достовірні та допоможуть виявити, а потім призначити та простежити лікування захворювань.
Вартість вагінального УЗД у Києві в клініці IPF по ссылке.